
Uit oogpunt van mijn oude vak, volksverlakkerij en massapsychologie, oftewel reclame, volg ik de discussie over het onderzoek van Ronald Meester naar de oversterfte door de Covid prikjes en het Nivel rapport dat opvallend tegengestelde uitkomsten liet zien, met warme interesse.
Zo luisterde ik vandaag de uitzending van de Andere Tafel bij Café Weltschmerz, met Pieter Stuurman, Professor Theo Schetters en Toine de Graaf van de Andere Krant.
Uit dit gesprek, begreep ik dat het door statisticus Maurice de Hond, twitteraars als @dimgrr en wetenschappelijke grootheden als Schetters ontmaskerde Nivel onderzoek, dat eerder jubelend werd uitgevent door “usual suspects” als Maarten Keulemans en zijn vleermuismeisje, niet alleen voor “correctie” is teruggetrokken, maar nu ook nu door het Nivel geheel onvindbaar gemaakt. Memoryholed, zogezegd.
Curieus is echter, dat de kop boven het artikel over dit teruggetrokken onderzoek -een kop die suggereert dat “ongevaccineerden meer sterven dan gevaccineerden”– nog steeds pontificaal op hun site staat. Voorzien van een minuscule disclaimer.
Dit was voor mij, behalve de mokerende onwaarschijnlijkheid van de Nivel onderzoekscriteria en de resultaten die nochtans als warme taartjes met slagroom aan het volk werden gepresenteerd en verder de bijtende bias en de onbalans in aandacht voor beide onderzoeken in de main stream, het zoveelste teken van kwade trouw.
Eén van de vele signalen, dat we hier niet te maken hebben met een foutje, domheid of een vergissing, van vier opvallend bête ogende dames, maar over een daad van een organisatie, die spreekt met dubbele tong.
Als je mensen niet wil misleiden, waarom zou je immers je onderzoek intrekken, wegmaken zelfs, maar de kennelijk foute conclusie ervan op je site laten staan?
De inzet van dit Nivel onderzoek, dat main stream breed werd uitgevent en zo zorgde dat het onderzoek van Ronald Meester niet alleen de wind uit de zeilen werd genomen, maar eenvoudig bedolf onder een lawine van statistische misleidingen, doet me denken aan “noise cancelling”. Het neutraliseren van golven door tegengolven, zoals in je koptelefoon.
De bedreiging die de resultaten van Ronald Meester vormden voor het overheidsnarratief en de kopstukken die er door beschermd worden en gewoon door gaan met uitventen van de prikjes, is door die truc grotendeels te niet gedaan.
En de zieken en bejaarden van Nederland kunnen, gerustgesteld door “iets dat ze hebben gehoord op de radio of gelezen hebben in de Volkskrant”, argeloos richting hun zoveelste prikbeurt sjokken, de statistieken tegemoet.
De publicatie van de foutieve conclusies uit het Nivel rapport, opgezet als tegenwicht voor Ronald Meester’s onderzoek, is perfect getimed, vlak voor de zoveelste prikronde.
En dat heeft volgens mij niets te maken met vergissen of het begaan van stommiteiten.
Dit onderzoek was in mijn ogen een geplande Public Relations oorlogsdaad. 5th generation warfare, bedoeld om een initiële, preëmtieve breinpositie te claimen bij opiniemakers en volk. En vooral bij degenen die verlangen naar verlossing van hun twijfel, de miljoenen die overtuigd waren dat ze het goede, deugdzame deden door te prikken, maar daar steeds minder zeker van werden, omdat ze zoveel mensen in hun omgeving ziek zagen worden. De gigantische groep die hunkert naar: “zie je wel, ik had toch gelijk” Het Nivel zegt het immers.
Die cruciale groep heeft alleen dát rapport onthouden en is het onderzoek van Ronald Meester allang vergeten of heeft er zelfs nooit van gehoord.
En het maakt helemaal niet meer uit of dat Nivel onderzoek is ingetrokken of weggemaakt. Zij hebben immers hun geruststelling gekregen. Hun gelijk. En uit die comfortabele positie ruk je mensen niet meer los, met duizend feiten.
Iedere reclameman weet dat een eenmaal ingenomen breinpositie heel moeilijk opnieuw te claimen is. Amper nog bij te sturen of te draaien. Dat geldt voor spijkerbroekmerken, automerken, voetbalclubs, politieke gezindten, maar ook voor de uitkomsten van dit soort onderzoeken. Zeker als die uitslagen geruststellend zijn en een diepe wens tegemoet komen, een goed gevoel geven.
Dat het gaat om leugens, doet er niet of nauwelijks toe in de wereld van narratieven. Het gaat niet om de waarheid. Het gaat om bereik. Wie het hardste en meeste schreeuwt, wie het beste doordringt in de huiskamer, wint, zeker als de boodschap samenvalt met wat de mensen graag willen horen.
Zeker als cognitieve dissonantie toeslaat. En dat doet het zeker, als mensen de waarheid liever niet willen weten.
Wat mij stoort is de beschaafde goodwill, de welwillendheid, waarmee zoveel eminente critici die beter weten, nog steeds lijken aan te nemen, dat het hier om vergissingen of stommiteiten gaat, in plaats van een bewuste berekende daad ter kwader trouw.
We blijven op kousenvoetjes om het hellevuur heen dansen, terwijl de waarheid ons in het gezicht brult.
Dit was opzet.
Het Nivel rapport, betaald met belastinggeld, onder auspicien van de overheid, heeft op een uitgekookte manier het initiatief overgenomen van door hen gevreesde waarheidszoekers, oprechte wetenschappers. De potentiële boosheid is bij voorbaat gedoofd.
Pandora’s doosje is weer dicht.
Jack zit weer keurig in de box.
Er zal nog wat gepruttel volgen. Wat ‘ge jamaar’. Maar de energie is uit de oversterfte discussie. Met ieder woord dat er op besmuikte toon over deze monumentale schande wordt gediscussieerd, verslapt het elastiek in de onderbroek van het discours.
“He, gaan we het nou al weer over Covid hebben?”
Het gevolg van de Covidprikken is een litteken dat mensen liever niet opnieuw willen open krabben. Als we niet oppassen zal het drama dus, bewust zo gestuurd, wegglijden in de tijd, zonder rechtszaak, zonder tribunalen.
En daarbij helpt het niet als iedereen die iemand is, blijft doen alsof hetgeen zich rond het Nivel onderzoek afspeelt, zich in het realm van onbegrijpelijke fouten en misrekeningen bevindt, terwijl Nederland wellicht op uitgekookte wijze wordt beroofd van de waarheid en de mogelijkheid de eventuele schuldigen ooit te bestraffen.
Als niemand anders deze groteske publicitaire, psychomilitaire “misdaad” durft te benoemen, laat één gek dat dan maar doen.
Het is immers hoog tijd om het beest een keer bij de naam te noemen.
Omdat het kaartenhuis pas instort als je er een keer tegenaan durft te blazen.
Dit was opzet. Geen ongeluk.
Je begrijpt dat ik hier geen vrienden mee maak. Dat het zelfs niet ongevaarlijk is. Dus als je het noodzakelijk vindt wat ik doe, help mij dan alsjeblieft hier!
p.s. Ik begrijp net dat de Dam tot Dam loop is gecanceld, wegens teveel medische incidenten. Er liepen volgens het Nivel vast veel teveel ongevaccineerden mee.
Vind je mijn werk goed, mooi of zelfs belangrijk? Deel deze post dan zoveel mogelijk! Ook kun je mijn werk ondersteunen met een donatie!












23 September 2024 at 09:38
Tot februari 2020 heb ik mij afgevraagd hoe een volk het nodig vond te beslissen over het lot van een ander volk. Helaas heb ik mijn antwoord gekregen.
23 September 2024 at 14:51
Veel mensen kunnen het niet geloven… Een overheid en meeheulende partijen, die het VOLK VOLLEDIG MIS-LEIDEN EN BESODEMIETEREN… Deze LEVENSGEVAARLIJKE mRNA-rotzooi mag niet eens goed geëvalueerd worden.. En waarom… Omdat de ‘schuldigen’ zich kennelijk goed voelen bij het MOTIEF van al deze rotzooi..!
OVERBEVOLKING DECIMEREN.. Links- of rechtsom kom je bij dit verhaal uit. Kijk naar de grootste smeerlap op dit gebied… Bill Gates.. EUGENETICA…!!!
Zet de stappen die nodig zijn om dit hele verhaal te tackelen..!!
23 September 2024 at 09:54
We know that they are lying, they know that they are lying, they even know that we know they are lying, we also know that they know we know they are lying too, they of course know that we certainly know they know we know they are lying too as well, but they are still lying. In our country, the lie has become not just moral category, but the pillar industry of this country.
Aleksandr Solzhenitsyn
23 September 2024 at 09:58
Weer een bijzonder exemplaar van een heldere kijk op het narratief proficiat en respect het is een SuperGave die je hebt gekregen
23 September 2024 at 10:09
Juiste conclusie, helemaal mee eens. Het is ter kwader trouw en over de hele linie bekeken zelfs geregisseerde misleiding en droppen van halve waarheden en desinformatie. Succes verzekerd bij de slaafde massa en zelfs degene die twijfelen maar de werkelijkheid niet aan kunnen.
23 September 2024 at 10:25
Goed dit te exposen Jan
Gerespecteerd!
Gevaren hieraan verbonden? Dit zal best, helaas, ons landje glijdt mee op de helling van meer leugens en manipulatie. Was tot voor enkele jaren terug nog maar liegen een doodzonde in Den Haag, nu is het volkomen geaccepteerd als dit het narratief dient.
Daarom is m’n respect nog groter voor mensen die daar dwars tegenin gaan
23 September 2024 at 10:31
De kenners weten de naam Stefan Lanka, de man van de virus bestaat niet rechtszaak. Op zoek naar een degelijk rapport, de verse zoektocht van heden ochtend: [Researchgate] Ook deze website heeft te maken met censuur. Op zoek naar de naam “Stefan Lanka” werden de resultaten van Sri Lanka vertoont. Pas via de freespoke zoekmachine werd Stefan Lanka getoond en met als bron researchgate, AHA dus ook censuur aldaar. In het document wat ik vond en in tegenstelling van de meerderheid van alle rapporten dit rapport vrij te downloaden was.
https://gedachtenvoer.nl/2024/09/20/mijn-bloed-begint-aan-de-kook-te-geraken-nodedju/
23 September 2024 at 11:30
Ben blij dat jij het zo goed onder woorden kan brengen!
23 September 2024 at 12:34
Op de site van NIVEL staat dus nog steeds:
Ongevaccineerden sterven meer dan gevaccineerden.
Zie De Andere Krant van 7 september 2024: Misleid over risico’s covid-prikken.
Voorpagina plus de pagina’s 14 en 15. Ik citeer:
“In het Covid-vaccinatie-Informatie- en Monitoringssysteem (CIMS) van het RIVM zijn mensen die kort na vaccinatie overleden – wellicht mede als gevolg van de prik – niet opgenomen. Zij kregen daardoor de status ongevaccineerd”. Dit gebeurde op basis van een ministerieel besluit van eind 2020, zo blijkt uit publicatie die tot nu toe over het hoofd is gezien. ”
Ach zo.
Mijn ervaring: Binnen een kwartier na de inspuiting van de booster op 2e Kerstdag 2021 was ik bijna dood. Torenhoge bloeddruk en soort anafylaxie. Heb de ambulancerit naar cardiologie ziekenhuis geweigerd, en daarmee mijn leven gered, denk ik. Was ik ter plekke overleden, IN de priktent, dan zou ik als ongevaccineerde geregistreerd staan!
23 September 2024 at 15:12
wow, wat een verhaal.
24 September 2024 at 11:11
Dat is het meest schokkende wat ik in de afgelopen 4 jaar heb gehoord. Hoevelen hebben deze gruwelijke ” bijwerking” net als jij ervaren ? We zullen het nooit weten. Deze bittere leugen-wereld blijft doorwoekeren zolang we hebben te dealen met dit immens grote kwaad. Ik weet niet hoeveel jaren je voor je hebt, maar je zult ze heel goed besteden, daar ben ik zeker van. Met open ogen en oren (muziek) valt er nog heel wat te genieten op deze planeet.
23 September 2024 at 12:38
Degene die het hardste schreeuwt versus degene met de langste adem.
Nooit opgeven!
23 September 2024 at 15:11
Eens.
24 September 2024 at 09:44
Wat dat betreft hebben we aan Maurice de Hond een goede.
23 September 2024 at 13:10
De meeste mensen zijn zeer naïef, en kunnen zich niet voorstellen dat er zo gelogen wordt op wereldschaal. Het kernprobleem is dat ze niet in God geloven. Zouden ze dat wel doen, en de bijbel gelezen hebben, dan zouden ze geweten hebben dat er een kwade macht is die over de wereld heerst. Heel de bijbel waarschuwt ons daarvoor.
23 September 2024 at 19:57
Je hoeft niet in het woord van God te gelovennom te zien dat het kwaadcregeert in de wereld. Het grote geld regeert en het is allang aangetoond dat waar veel geld te verdienen is grove misdaden worden gepleegd. We hebben een medusch systeem laten ontstaan dat gedreven wordt door ontzaglijk veel geld. Daarmee is het onmogelijk geworden om in de mainstream zorg goed behandeld te worden. Je bent een melkkoe.
Ik begrijp degene die hierboven reageerde op zijn bijna dodelijke prik metcte zeggen dat hij zijn leven heeft gered door niet naar cardiologie te gaan.
De enige medische interventies die ik voor 100% vertrouw zijn die van ambulancebroeders. En zinj hebben op hetzelfde gewezen: enorm veel hartproblemen na vaccinatie.
23 September 2024 at 15:16
Jij kan het verwoorden als geen ander. Dank hiervoor. Ongekend talent.
23 September 2024 at 16:29
Het afdekken van een ernstige misdaad met een nieuwe misdaad, die daardoor nog ernstiger is, zal historisch gezien pas na vele tientallen jaren worden waargenomen.
Slechts de stem van het volk kan dat voorkomen.
23 September 2024 at 18:44
Ik ben gevaccineerd, 2 x onthoud dat het vaccin eruit spoeld en niet meer te traceren is Mensen ook jij Jan die niet mee in die massa wappies historie
24 September 2024 at 10:26
Ik begrijp niet dat in Duitsland de media al vol staat met kritiek op de Corona aanpak en de Nederlandse media zwijgt of nog steeds leugens verspreid.
Alsof we op een eiland leven.
24 September 2024 at 10:37
Dat is inderdaad heel opvallend.
24 September 2024 at 11:25
Dankjewel, Jan, voor weer een schitterend relaas over de huidige stand van zaken, die maar van geen ophouden weet.
Ik wilde nog meer schrijven, maar eerst kwam ik de tweet van Marcelle tegen, die vond ik belangrijker om te beantwoorden. Samenvattend: de deugers en argelozen, dierenliefhebbers en -beschermers(let op het verschil), de voedingsbetweters en plantaardigen (ik was er 1 van, maar voel me nu idd verdomd alleen), de eeuwige twijfelaars of de niet-denkers en de opportunistische braveriken/gezagsgetrouwe koningskontlikkenden worden bevestigd in hun overtuiging dat zij -‘toch, godzijdank’,- het goede deden. Dus vinden ze het wel prima zo en die lastpakken van internet moeten maar optiefen met hun lange waarheidsonderzoeken-verslagen. Wederom ben ik, toch, teleurgesteld, ieder sprankje hoop de bodem ingeslagen, maar er rest mij niets anders dan als oudje en dus bijna-dood-sterveling nog ietsje harder terug te vechten. En klamp me vast aan mijn online-vrienden en, belangrijker nog: ik heb een echte vriend, die mijn strijdmakker is en nog veel meer.
24 September 2024 at 13:10
Inderdaad is het van belang om de duivel bij zijn naam te noemen ook al vindt iedereen dat onprettig, niet netjes , onbeschaafd of whatever in wegkijkend Nederland.
De vergelijking met de tweede Wereldoorlog m.b.t de aanloop van de joden vervolging was en is spot on.
Nederlanders zijn o.h.a bange , laffe en domme ( lees slecht geïnformeerde ) mensen.
Vandaar ook dat na de corona hoax er geen reflectie heeft plaatsgevonden. Iedereen houdt zijn mond dicht en hoopt dat het daar mee overwaait.
Helaas dat zal niet gebeuren , daar degene die zich bewust zijn van hetgeen zich hier heeft afgespeeld , pas zullen zwijgen nadat rechtvaardigheid heeft plaatsgevonden.
Verder brengen de spuiten zoveel ellende, zie Dam tot Dam loop met 50+ ambulances, dat het ook zichtbaar blijft. En tevens steeds zichtbaarder zal worden.
De mensen zijn belazert door hun eigen criminele overheid die precies wist wat het deed vanaf het begin.
Het grote probleem is echter dat ook de meeste mensen die het door hebben “ fatsoenlijk “ willen blijven.
Een goed voorbeeld daarvan is Leon de Winter.
Zolang we de duivel en zijn handlangers niet bij de naam noemen en zolang er geen accountability komt voor de misdrijven die zijn gepleegd met passende straffen voor de daders , zal het dooretteren.
Het zal nog meer gaan stinken. De wond zal groter worden, maar van genezing zal geen sprake zijn.
Het is aan ons om de heling in te zetten door onze mond open te doen. Zonder schroom en vooral zonder mooie zalvende of fatsoenlijke woorden.
25 September 2024 at 08:42
Dank je wel weer Jan! Ik ken toevallig lopers van de Damloop en heb gecheckt of er inderdaad zoveel ambulances waren. Ja het was zo…
De prikstraat hier in A’dam noord is stil, de beveiliger zegt dat er haast niets gebeurt, de arts zegt dat ‘ wij waanideeen hebben” …. Hij is goed geïnformeerd wat te zeggen door zijn superieuren !
Strijder! Dank! Wij gaan het redden! Liefs
25 September 2024 at 08:53
Vind het heel verbazingwekkend en verontrustend dat ik nog steeds in leven zijnde ‘ongevaccineerden’ tegenkom. Heel vreemd!
Op de vraag van miin kant of ze echt nog niet dood zijn krijg ik een ontkennend antwoord. Volgens hen zijn ze ‘wakker’…
Maar ja….het zijn ook allemaal (klimaat/stikstof/CO2 ) ontkenners hè daar staan ze gewoon om bekend…wie moet ik nou geloven.
Ik baseer me maar verder op de eindconclusie van de Nivelpage en Maartens diversiteitsbode…daar staat het voorgeschreven narratief in ieder geval zwart (gelakt) op wit.
En verder : Time will tell , it always do….al duurt dit helaas soms wel een mensenleven of langer!
25 September 2024 at 09:30
It always DOES…. (foutje sorry)
3 October 2024 at 11:16
Dank voor dit stuk Jan.
Ik blijf het maar verbazend vinden, hoe de de leugens over de C-prikjes maar door blijven gaan en hoeveel mensen er nog steeds voor lijken te vallen.
In mijn persoonlijke geval, gelukkig bleef mij een verplichting i.v.m. werk mij bespaard. Het heeft mij wel de vriendschap gekost met mensen waar ik samen muziek mee maakte (ik speel gitaar). Ik werd voor gek verklaard toen ik aangaf niet te willen optreden onder de tirannie van de prikdrang/tests en de QR-codes. Dit waren kleine, muziekschool optredentjes in lokale HORECA gelegenheden (die natuurlijk hard meededen aan het QR-gedoe). Gelukkig heb ik nu mensen leren kennen, waar ik mijn muzikale hobby mee kan delen en die ook nog eens snappen wat er speelt in de wereld. Daar ben ik dan weer blij mee.
Groet,
Maaike